SellIntegro | Zapytania o zmiany

Największy integrator ERP w Polsce

Lista zmian Zapytania o zmiany Ścieżka rozwoju
Najnowsze
  • Najwięcej głosów
  • Najmniej głosów
  • Najnowsze
  • Najstarsze
Sortowanie
Najnowsze
  • Najwięcej głosów
  • Najmniej głosów
  • Najnowsze
  • Najstarsze
Zaproponuj zmiany
Zaproponuj zmiany Czego brakuje Ci w naszych produktach?
upload_file Upload Image
1
obsługa statusu fullfilment.status w Allegro
W przeglądzie
Dotyczy :PRZESYŁANIE ZAMÓWIEŃ Z ALLEGRO DO NAVIREO Bardzo kłopotliwy jest brak obsługi procesu że klient zapłaci za zamowienie, integrator prześle do Navireo , a klient zrezygnuje. Z tego co wiem dopiero wysłanie przesyłki ( fullfilement.status=SENT) zamyka rezygnację klienta. Wobec tego chcielibyśmy aby integracja umożliwiała obsługe również fullfilement status i żeby można było wybrać dla jakiej wartości tego status można pobierać zamówienia
Dodaj komentarz
2
Przesyłanie daty ważności produktów z SubiekGT do BaseLinker
W przeglądzie
W przypadku sklepów z asortymentem spożywczym potrzebna jest taka funkcjonalność
Dodaj komentarz
1
Przesyłanie zamówień z PrestaShop do Comarch ERP XL
W przeglądzie
Wtyczka umożliwiająca przesyłanie zamówień z PrestaShop do Comarch ERP XL. Pozwoliłaby na import zamówień bez konieczności ich przepisywania. Pozdrawiam
Dodaj komentarz
2
Mapowanie ID punktu odbioru
W przeglądzie
Dotyczy wtyczki BLK_CAI_COM_ORD_NVR_100 Brakuje możliwości mapowania pola ID punktu odbioru. Chodzi o punkt 25 scenariusza konfiguracji. Na liście dostępnych pól zamówienia nie ma możliwości wyboru tego pola by go zmapować
Dodaj komentarz
5
Mapowanie form płatności wtyczka SGT -> BL
W przeglądzie
Przydatną opcją byłoby mapowanie form płatności we wtyczce importującej z Subiekt GT do Baselinker (SGT_CAI_COM_ORD_BLK_100) Aktualnie możliwe jest to tylko za pomocą usługi transportu, ale w wielu przypadkach wysyłka jest bezpłatna, a co za tym idzie dodawanie usługi transportowej za 0,00 zł nie ma sensu (szczególnie, że formę płatności trzeba ustawić). Dzięki mapowaniu formy płatności z ZK można by automatycznie ustawić pobranie.
Dodaj komentarz
4
Obsługa eParagonów / eParagon
W przeglądzie
Obsługa wysyłki eParagonów do klientów detalicznych. Są już pierwsze urządzenia z obsługą eParagonu (Posnet) :)
Dodaj komentarz
1
Klient zagraniczny w walucie PLN
W przeglądzie
Dzień dobry, piszę w sprawie waluty, jaka jest przekazywana z BLa do ERP XL. Państwa konfiguracja działa w następujący sposób: A. Jeśli klient jest krajowy, przypisz walutę PLN. B. Jeśli klient jest zagraniczny, przypisz walutę EUR. O ile A jest oczywiste i bezproblemowe, przykład B już taki nie jest. Zdarza się tak, że klienci zagraniczni to często Polacy płacący w PLN. W takiej sytuacji system w dość nie wyrafinowany sposób przerobi takie zamówienia. Np jeśli produkt w sklepie kosztuje 100 PLN, do BLa wpadnie 100 PLN, natomiast sellintegro prześle je do ERP XL w postaci 100€. Czy BL nie przekazuje wam informacji w jakiej walucie jest dokument? Sądzę, że warto by brać tę informację jako wiążącą. Wówczas pominęli byśmy jakąkolwiek konfigurację po stronie sellintegro.
Dodaj komentarz
1
Tworzenie dokumentów korygujących w Nexo Pro
W przeglądzie
Tworzenie tak jak w przypadku SGT, dokumentów korygujących w Nexo Pro, a następnie możliwość wgrania ich jako PDF do BaseLinkera.
Dodaj komentarz
3
Mapowanie dokumentów podczas generowania po symbolach, a nie tylko seriach
W przeglądzie
Mapowanie w integracji generowania dokumentów sprzedaży BaseLinker -> Comarch Optima symboli dokumentów, a nie tylko serii. W optimie nie można modyfikować aktualnych symboli np. w celu dodania specjalnie serii na potrzeby SI.
Dodaj komentarz
2
Przesyłanie paragonów/faktur VAT do Allegro
W przeglądzie
Bezpośrednie przesyłanie wygenerowanych paragonów oraz faktur do allegro, jako że jakiś czas temu pojawiła się możliwość dodania takich do zamówienia.
Dodaj komentarz
Create your own newsfeed