SellIntegro Zapytania o zmiany

Największy integrator ERP w Polsce

Najnowsze
  • Trending
  • Najwięcej głosów
  • Najmniej głosów
  • Najnowsze
  • Najstarsze
Sortowanie
Najnowsze
  • Trending
  • Najwięcej głosów
  • Najmniej głosów
  • Najnowsze
  • Najstarsze
14
Stworzenie opcji: Jaka ma być data sprzedaży dokumentu? - dla Optima
W przeglądzie
We wtyczce MASOWE GENEROWANIE FS/PA Z RO W COMARCH ERP OPTIMA NA PODSTAWIE STATUSU W BASELINKER chcielibyśmy aby pojawił się punk, który jest dostępny we wtyczce odpowiadającej dla systemu Subiekt GT. Punkt tyczy się data sprzedaży dokumentu.
Dodaj komentarz
0
Tworzenie dok. na imie i nazwisko przy paragonie
W przeglądzie
wtyczka: przesyłanie zamówień z baselinker do comarch erp optima Problem w sytuacji, której klient nie wybierze faktury, a w polu "nazwa firmy" wprowadzi inną wartość niż nazwa, np. "-", to tworzy się kontrahent w optimie na "-". Przy zakupie na paragon, kontrahent w optimie powinien dodać się pobierając dane z pola "imie i nazwisko".
Dodaj komentarz
0
Zaznaczenie cesja płatności na odbiorcę
W przeglądzie
Wtyczka: Przesyłanie zamówień z BaseLinker do Subiekt GT Podczas tworzenia kontrahenta, po zaznaczeniu tej opcji w scenariuszu, wtyczka miałaby za zadanie zaznaczenie opcji cesja płatności na odbiorcę.
Dodaj komentarz
4
Obsługa pola "Data zakończenia dostawy"
W przeglądzie
Wtyczka: MASOWE GENEROWANIE FS/PAI Z ZK W NAVIREO NA ZMIANĘ STATUSU ZAMÓWIENIA W BASELINKER Obsługa pola: Data zakończenia dostawy. Przydała by się konfiguracja dla tego pola: data taka sama jak data (do wyboru) : 1. wystawienia, 2. data płatności, 3. Data wysłania zamówienia.
Dodaj komentarz
3
Wystawienie WZ z VAT
W przeglądzie
Wtyczka: Masowe generowanie FS/PAi z ZK w Subiekt GT na zmianę statusu zamówienia w BaseLinker Pytanie nr. 10: Jakie dokumenty w Subiekt GT mają być tworzone? W opcji "zgodnie z tabelą" dodanie dokumentu do wyboru: Wydanie zewnętrzne z VAT.
Dodaj komentarz
6
Pola własne produktów i opisy z Subiekt GT do Baselinker
W przeglądzie
Wtyczka: "PRZESYŁANIE PRODUKTÓW Z SUBIEKT GT DO BASELINKER" Pytanie 13.: "Jakie zadania chcesz wykonać w trakcie synchronizacji produktów:" Opcja: "Dodaj opis" 1. możliwość wyboru dodania opisu podstawowego (opis główny), oraz pełnej charakterystyki (opis dodatkowy) Pytanie 14.: "Przenieś pola własne do BaseLinker zgodnie z mapowaniem" 2. Dodać możliwość wpisania ręcznie nazwy pól własnych rozszerzonych.
Dodaj komentarz
1
Import zamówienia od razu jako dokument WZ do subiekta Nexo
W przeglądzie
Wtyczka: Przesyłanie zamówień z BaseLinker do Subiekt Nexo Pro Pytanie 17: Jakie dokumenty w Nexo mają być tworzone? Dodanie opcji importu zamówienia jako dokument WZ do subiekta Nexo.
Dodaj komentarz
2
Możliwość ustawienia odpowiedniego magazynu przyjęcia mag podczas wystawiania korekt w Subiekcie Nexo.
W przeglądzie
Wtyczka: PRZESYŁANIE ZAMÓWIEŃ Z BASELINKER DO SUBIEKT NEXO PRO Pytanie: "14. Dla zamówień z jakiego statusu w BaseLinker, wystawić korektę faktury/zwrot detaliczny w Nexo?" Możliwość ustawienia przyjęcia na inny magazyn niż na dokumencie pierwotnym, np. z odpowiedniego statusu baselinker można byłoby robić korekty z przyjęciem na magazyn produktów nowych lub na magazyn zwrotów
Dodaj komentarz
2
Niezmapowanie płatności lub transportu w Wapro
W przeglądzie
Wtyczka: przesyłanie zamówień z BaseLinker do Wapro MAG Jeśli integrator napotka problem z niezmapowaniem płatności, usługi wysyłki, to nie powinien tworzyć ZO z pominięciem tych wartości lub z ustawieniem gotówki, tylko wyrzucić zamówienie do błędu.
Dodaj komentarz
5
Dodatkowa funkcjonalność
W przeglądzie
Wtyczka: przesyłanie zamówień z baselinker do subiekt nexo pro Opcja nr. 15: Jakie dokumenty mają być tworzone? Nie ma możliwości tworzenia paragonów zwykłych i faktur z jednego statusu (obecnie tylko paragony imienne lub faktur vat). Prośba o dodanie opcji wyboru, jaki typ paragonu (lub faktura na żądanie klienta) ma być generowany z danego statusu.
Dodaj komentarz
We are ⚡by Beamer
lightbulbZaproponuj zmiany
Lista zmian Zapytania o zmiany Ścieżka rozwoju